Правила

Старт команд відбувається з інтервалом у 3 хв.одна від одної. Кожна команда має 8 годин кожного дня для подолання дистанції, відлік часу починається з моменту старту команди та зупиняється на при досягненні повного складу команди місця ночівлі першого дня та місця фінішу другого дня.

При досягненні командою технічного етапу час зупиняється, а відлік відновлюється після закінчення проходження командою цього етапу в повному складі.

Якщо команда знаходиться на дистанції понад 8 годин в день, кожна хвилина запізнення до місця ночівлі або фінішу віднімає 1 бал від загального заліку.

На фініші фіксуються бали, які набрала команда під час проходження маршруту.

Місце команди визначається сумою балів за досягнення КП (контрольних пунктів)  та балів за проходження технічного етапу, відповідно до поданого  командами електронного фото-звіту проходження всіх КП та маршруту (фото усієї команди, крім того , хто фотографує, біля визначених КП).

Перші місця отримують команди, які дійшли до фінішу та набрали більшу кількість балів; далі – команди, які мають меншу к-ть балів. За умови однакової к-ті балів, команда з меншим часом займає місця попереду.

Фотосафарі

Нижче наведено перелік тем для фото. За кожну фото по тематиці команда отримує 5 балів. Оцінюється тільки одне фото по кожній тематиці.

  1. Фото з конем
  2. Фото виконання доброго діла
  3. Фото з  ??? (це буде повідомлено  перед початком змагань)
  4. Фото з ??? (це буде повідомлено  перед початком змагань)

Маскування

Кожна команда отримує тризначне число на аркуші А4, яке необхідно прикріпити до спини одного з членів команди (скотчем, булавками). Ці числа невідомі іншим командам. Число забороняється ховати, закривати, частково закривати, частково ховати, заривати, пошкоджувати, затуляти, воно має бути на видному місці.

Командам необхідно дізнатись числа інших команд і, відповідно, не дати розпізнати іншим командам свою цифру.

За кожне число, яке команда помітила, вона отримує 5 балів.

Система нарахування балів

  1. КП – кожний має свою ціну
  2. Час – хвилина запізнення віднімає 1 бал
  3. Маскування – 1 число = 2 бали
  4. Фотосафарі – одне фото з категорії=5 балів