Published by: 0

В Холодному Яру на Черкащині відбулися перші Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва “Весняний Рейд” ім. Євгена Подолянчука. У змаганнях взяли участь близько 80 учасників разом з волонтерами в 11 командах із Києва, Харкова, Вінниці, Львова та Луцька.

Змагання почалися з молитви та Гімну України в урочищі Шаєва Гора поблизу с. Гуляйгородок, Сергій Погуляй  від імені Міністерства привітав мандрівників з відкриттям змагань.

За час змагань учасники пройшли найцікавішими куточками легендарних земель Холодного Яру, зокрема Мотринський монастир, Дуб Залізняка, джерела Дзюркало, Живун, Іллінська Церква Богдана Хмельницького та багато інших. Погода була приємною і лише підсилила настрій юних мандрівників.

На проміжному фініші відбувся перегляд фільму про спецназівця, одного з перших “Кіборгів” Донецького аеропорту, пластуна Євгена Подолянчука, що героїчно загинув у вересні 2014 року, захищаючи Україну від окупанта. Учасники мали нагоду поспілкуватися з дружиною та близькими друзями Героя.

Переможці змагань згідно категорій:

  • Дівчата 11-14р: Команда “Сто зі Ста” (Львів, 2-й курінь ім. Олени Степанів)
  • Хлопці 14-17р: Команда “Хмародери” (Київ, 75-й курінь ім. Героїв бою під Крутами)
  • Дорослі 18+: Команда “Медики-ведмедики” (Вінниця, курені УСП “Орден Залізної Остроги” та “Ластівки”)

Команди переможців отримали цінні подарунки від спонсора змагань – магазину туристичного спорядження “Gorgany.com” – спальники, флісові светри та комплекти термобілизни.

Оргкомітет висловлює подяку

  • Організаторам змагань – Міністерству молоді та спорту України, а також Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту України Черкаської ОДА
  • Спонсорам змагань – магазину туристичного спорядження “Gorgany.com” за надані чудові та цінні призи.
  • Компанії аерозйомки “Skeiron” за висотну зйомку етапів змагань
  • Олександру Кришталю за організацію етапу мотузкової переправи
  • А також Володимиру Кулінцю, Ксенії Шемберко, Роману Орищенку, Борису Явору, Андрію Стрільцю, Борису Красовському та Дмитру Сунаку.